niedziela, 13 września 2015

Początek

Cześć wszystkim! Jestem Rozalia, mam 14 lat. Mieszkam w małej wiosce w Wielkopolsce. Tematyka tego bloga będzie dotyczyła tego co lubię i akceptuję. A dokładniej rzecz biorąc będę pisać o moich zainteresowań, pasjach, które uwielbiam i nie wyobrażam sobie bez nich żyć. Będę się również wypowiadała na tematy, które nie wszyscy do końca akceptują. Moją główną pasją jest muzyka, choć mój głos do śpiewania nie jest dobry oraz nie ćwiczę gry na żadnym instrumencie, życie bez muzyki byłoby straszne.   
"Muzyka to najlepsza towarzyszka dla tego, kto cierpi. Jest ochocza i radosna jak dziecko, ognista i powabna jak młoda dziewczyna, dobra i mądra jak stary człowiek, który spędził owocnie życie."   
Drugą moją największą pasją jest czytanie książek. Nie mam dużo książek, ale gdy czytam czuję, że ten czas, który poświęciłam na to nie jest zmarnowany.  
"Kocham książkę dlatego, że wprowadza mnie w mój własny świat, że odkrywa we mnie bogactwa, których nie przeczuwałem."
4 komentarze:

 1. Cześć :)
  Zapowiada się wspaniały blog. Na pewno będę zaglądała tutaj częściej.
  Również interesuję się książkami, to moja pasja i mój blog jest poświęcony właśnie literaturze. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog widziałam świetny, no niestety gatunki zupełnie inne niż ja czytam, ale to też nie oznacza, że zamykam się na inne. Kupiłam raz książkę w Empiku w dziale Kryminały o uczennicy w szkole baletowej, zapowiadało się ciekawie, a tu duchy dziewczyn uwięzione w murach szkoły. Czytałam kilka innych książek fantasy, ale ten gatunek coś do mnie nie przemawia. Dziękuję bardzo za miłe słowa :)

   Usuń
 2. powiem ci że no ok ale też fanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. powiem ci że no ok ale też fanie :)

  OdpowiedzUsuń